visaxinum opinie o tabletkach na trądzik
Visaxinum D na Trądzik. Opinie, Ulotka, Skład, Skutki Uboczne, Przed i Po
3.7 (73.33%) Oddano głosów: 3

Visaxinum to tabletki na trądzik, wyprodukowane przez znaną i cenioną w Polsce firmę farmaceutyczną Aflofarm. Produkt został wydany w dwóch wersjach: podstawowa oraz wersja dla osób dorosłych Visaxinum D. Obydwa produkty zaliczane są do grupy suplementów diety, a ich przeznaczeniem jest wspomaganie leczenia trądziku, dbanie o zdrowy wygląd skóry, wspieranie oczyszczania organizmu i ochrona przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Poniższy artykuł odpowie na pytanie – czy warto stosować tabletki na trądzik Visaxinum?

Visaxinum oraz wersja D – skład z ulotki

Zarówno pierwotna wersja tabletek, jak i wersja Visaxinum D mają podobny skład. Głównym składnikiem obydwu produktów jest wyciąg z fiołka trójbarwnego czyli popularnego zioła bratek.

Inne składniki to:

  • laktoferyna,
  • wyciąg z mniszka lekarskiego,
  • ekstrakt z zielonej herbaty,
  • cynk,
  • niacyna – witamina PP,
  • witamina B6.

Różnica pomiędzy standardowymi tabletkami, a Visaxinum D polega na tym, że produkt opatrzony literą ‘D’ przeznaczony jest dla osób dorosłych, a dodatkowo wzbogacono go o wyciąg z Gymnema sylvestre, wyciąg z ziela melisy oraz ekstrakt z kłącza ostryżu długiego, czyli trzy dodatkowe składniki.

Visaxinum a skutki uboczne?

Producent na stronie www.visaxinum.pl nie wskazał żadnych skutków ubocznych, które mogą wystąpić po spożyciu suplementu, jednakże zaznacza, iż produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu. Dodatkowo tabletki te nie są wskazane dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią.

Od ilu lat można zacząć stosowaniu preparatu? Producent nie wskazuje konkretnego wieku zaznaczając, że tabletki przeznaczone są doa osób młodych.

Gdzie kupić Visaxinum i jaka jest cena tabletek na trądzik?

Obydwa produkty można bez problemu kupić zarówno w aptece stacjonarnej, jak i internetowej. Dodatkowo preparaty te dostępne są również w ofercie sprzedawców na portalach Allegro i Ceneo. Koszt zakupu jednego opakowania tabletek waha się w zależności od miejsca zakupu, jednakże kwota za jedno opakowanie nie powinna przekroczyć 30 zł.

Visaxinum – Opinie i Efekty: Przed i Po

Efekty stosowania tabletek Visaxinum są różne. Generalnie produkty tego typu mają działanie oczyszczające, antyoksydacyjne i ochronne. Część osób chwali ten suplement diety pisząc, że znacznie zredukował on zmiany trądzikowe, zaskórniki, wągry oraz inne niedoskonałości skóry. Na forum można znaleźć również opinie, iż tabletki te nie działają, jednakże są to opinie marginalne.

Oprócz samych tabletek warto również stosować preparaty działające na skórę twarzy miejscowo. Dodatkowo, aby poprawić efekty oraz wpłynąć na rezultaty przed i po, warto nieco zmienić dietę. Producent zaleca unikanie słodyczy, potraw tłustych, pikantnych oraz napojów alkoholowych.

NONACNE efekty: przed i po stosowaniu tabletek po 3 miesiącach!

Oprócz recenzowanych tabletek, jednymi z najbardziej polecanych tabletek na trądzik jest produkt Nonacne. Jest to jedyny taki środek na rynku o tak bogatym składzie, którego składniki działają na każdy rodzaj trądziku, wągry oraz zaskórniki. Tabletki te cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Wynika to z faktu, że poszczególne składniki mają silne działanie i wzajemnie się uzupełniają. Osoby stosujące Nonacne zauważyły pierwsze efekty już po tygodniu stosowania.

Mamy nadzieję, że nasza recenzja pomogła Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące tabletek Visaxinum D i już niedługo będziesz cieszyć się piękną cerą bez cienia trądziku! Życzymy powodzenia!