normatabs
Normatabs – Tabletki na Trądzik. Opinie, Cena, Skład i Skutki Uboczne
3.7 (73.33%) Oddano głosów: 3

Normatabs to tabletki na trądzik w postaci suplementu diety, których producentem jest czołowa w Polsce firma farmaceutyczna Aflofarm. O tym, jak bardzo trądzik potrafi uprzykrzyć życie, wiedzą ci, którym przyszło się zmierzyć ze szpecącymi defektami skóry twarzy. Niestety pryszcze potrafią obniżyć nie tylko jakość życia, ale również samoocenę. W celach zapobiegawczych oraz leczniczych powstało bardzo wiele produktów. Normatabs to jednak nie lek, a w pełni naturalny suplement diety mający formę tabletek. Czy działa i czy warto go stosować? Przeczytaj artykuł, z którego dowiesz się szczegółów dotyczących tabletek na trądzik.

Normatabs – skład tabletek

Nie ma co ukrywać, skład tabletek Normatabs jest bogaty. Mają one wszechstronne działanie i przyczyniają się do poprawy cery o charakterze trądzikowym. Wszystkie składniki odpowiadają za oczyszczające, ochronne, wzmacniające oraz antyoksydacyjne działanie produktu. Składniki roślinne zawarte w produkcie wspomagają poprawę stanu skóry twarzy, pomagając zachować jej piękny i zdrowy wygląd.

Szczegółowy skład produktu:

 • laktoferyna,
 • l-cysteina,
 • cynk,
 • selen,
 • hydrolizat białek kolagenowych,
 • koenzym Q10,
 • wyciąg z fioła trójbarwnego,
 • zielona herbata,
 • mniszek lekarski,
 • witaminy: A, B6, PP, C, E;
 • kwas foliowy.

Czy stosowanie Normatabs wywołuje jakieś skutki uboczne?

Na stronie internetowej produktu nie ma żadnej wzmianki dotyczącej możliwych skutków ubocznych stosowania tabletek. Wiadomo jednak, iż produkt nie jest zalecany osobom uczulonym na którykolwiek składnik preparatu. Ponadto, niewskazane jest stosowanie tabletek w przypadku gdy przypuszczasz, że możesz być w ciąży, jesteś w ciąży lub jesteś matką karmiącą piersią. Należy stosować 1 tabletkę dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać dawki wskazanej przez producenta.

Normatabs – Cena

Cena tabletek jest dość niska, gdyż opakowanie produktu zawierające 30 tabletek można kupić za ok. 20 zł. Co ważne, ilość dostępnych w opakowaniu kapsułek wystarczy na 15 dni kuracji, gdyż dzienna dawka to dwie tabletki. Produkt bez problemu dostaniesz w każdej aptece stacjonarnej oraz internetowej. Ponadto preparat ten możesz kupić na portalach zakupowych Allegro i Ceneo. Więcej informacji znajdziesz na portalu doz.pl.

Normatabs – Opinie

Opinie o tabletkach na trądzik Normatabs są zarówno pozytywne, jak i negatywne. Część osób wypowiada się na forach internetowych, że owszem, tabletki pomagają nieco ‘ugasić’ zmiany trądzikowe. Z drugiej strony pojawiają się opinie twierdzące, iż produkt ten przynosi jedynie efekt placebo, czyli brak jakiegokolwiek działania. Co więcej, część konsumentów pisze również o pojawiających się skutkach ubocznych np. wysypka czy ból brzucha. Zanim zastosujesz suplement diety Normatabs, zapoznaj się z informacjami znajdującymi się na etykiecie produktu.

Stosujesz tabletki Normatabs? Chętnie poznamy Twoją opinię i dodatkowo zachęcamy Cię do zapoznania się z najlepszymi tabletkami anty-trądzikowymi, jakimi są Nonacne. Mamy nadzieję, że nasza recenzja pozwoliła Ci rozwiać wątpliwości związane z recenzowanym produktem.