acnex opinie o kremie, żelu, emulsji i tabletkach
Acnex – Żel i Krem – Dobry Zestaw na Trądzik. Opinie, Cena, Gdzie Kupić?
5 (100%) Oddano głosów: 3

Acnex to marka znana ze swoich produktów przeznaczony do walki z trądzikiem. Wszystkie produkty, tj. krem, żel punktowy, emulsja myjąca do twarzy oraz kapsułki zostały wyprodukowane z myślą o osobach szukających kompleksowej ochrony, a producent – firma Farmina Sp. z o. o. zadbał o to, by nie zawieść swoich klientów! Wszystkie preparaty przeznaczone są do każdego rodzaju cery bez względu na płeć oraz wiek. Z poniższego artykułu dowiesz się, jakie produkty oferuje marka Acnex, jaki jest ich skład oraz działanie na skórę.

Acnex – kompleksowy zestaw w walce z trądzikiem

  • Żel punktowy (15 g) – przeznaczony jest codziennej pielęgnacji cery trądzikowej w szczególności z tendencją do powstawania zaskórników. Główne składniki to olejek z drzewa herbacianego oraz bisabobol. Zmniejsza powstawanie blizn, redukuje wypryski oraz przyspiesza gojenie.
  • Krem (35 g) – Nawilża i ujędrnia oraz pozwala uzyskać matowy efekt na skórze. W składzie znajduje się laktoferyna oraz bisabobol.
  • Emulsja myjąca (100 ml) – Dokładnie oczyszcza skórę twarzy oraz zapobiega powstawaniu zaskórników. Główny składnik to australijski olejek z drzewa herbacianego.
  • Kapsułki (30 sztuk) – Wspomagają oczyszczanie organizmu, poprawiają kondycję skóry. Tabletki zawierają 7 witamin, laktoferynę, 2 mikroelementy oraz 3 wyciągi ziołowe.

Acnex – żel, krem, emulsja oraz kapsułki! Co wybrać?

Pamiętaj, że jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodą z produktami Acnex, nie ma konieczności byś kupował je wszystkie na raz. Możesz stosować każdy produkt z osobna, a jeśli stwierdzisz, że Acnex jest właśnie tym czego szukasz, wówczas możesz wypróbować kolejne produkty.

Preparaty tej marki oparte są o działanie popularnego olejku z drzewa herbacianego, który wykazuje silne działanie antyseptyczne i doskonale radzi sobie z redukcją zmian trądzikowych. Warto zaznaczyć, że olejek z drzewa herbacianego nie jest niczym odkrywczym, ale na pewno pozostaje nadal niedoceniany.

Acnex – cena produktów w Aptece, Allegro i Ceneo

Dużym plusem produktów Acnex jest ich stosunkowo niewysoka cena. Żel punktowy, krem oraz emulsję można zakupić w cenie ok. 10 zł np. na Allegro, Ceneo oraz w Aptece. Cena dotyczy oczywiście każdego produktu z osobna. W przypadku kapsułek cena, jaką należy zapłacić za produkt to około 20 zł. Jak zatem widać, cena jest naprawdę rozsądna i wyrażamy nadzieję, że produkty te naprawdę działają, tak jak zapewnia o tym producent.

Acnex – opinie

Opinie o produktach Acnex są dobre, choć nie są to preparaty bardzo popularne. Wystarczy wejść na forum kafeteria lub wizaż, by przekonać się, jakie są opinie osób stosujących żel, krem czy emulsję. Z reguły większość komentarzy jest pozytywnych, nic dziwnego gdyż zastosowana w produktach formuła bazująca na olejku z drzewa herbacianego to przepis na sukces. Formuła kremu oraz żelu na pewno Cię nie zawiedzie, ponieważ rzeczony olejek ma udowodnione działanie w redukcji trądziku, a szybkość jego działania jest wręcz zaskakująca. Produkty marki Acnex mogą być stosowanie bez względu na płeć oraz wiek. Dodatkowo nie można pominąć kwestii wydajności produktów, gdyż te wystarczą na bardzo długo.

Ambasadorem marki jest Ewelina Czapla – mistrzyni Polski z Speed Slalomie na rolkach.

Tymczasem zapraszamy Cię do zapoznania się z najlepszymi tabletkami na trądzik – Nonacne.